ZSZiP na jubileuszu 30 lecia z Doliny Grajcarka

24 września uczestniczyliśmy w miłym jubileuszu 30 lecia lokalnej Szczawnickiej gazety z Doliny Grajcarka.

Od wielu już lat współpracujemy z redakcją miesięcznika Z Doliny Grajcarka publikując osiągnięcia uczniów oraz artykuły promujące naszą Szkołę. W ramach wdzięczności i sympatii uczniowie wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych w gastronomii przygotowali na zajęciach słodki upominek w formie tortu oraz drobne słone przekąski.

Jeszcze raz składamy serdecznie życzenia i gratulacje dla całej redakcji licząc na dalszą owocną współpracę jednocześnie dziękując za zaproszenie oraz tak piękne podziękowania złożone na ręce Dyrektora Szkoły.

M.C.