ZSZiP w piłce nożnej górą !!!

Dnia 10 maja 2019 r. na szczawnickim orliku rozegrana została „Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców”. W zawodach udział brały dwie drużyny: Zespół Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D oraz Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka n/D.

Zwyciężyła drużyna ZSZiP z Krościenka dzięki  zaangażowaniu, sportowemu duchowi i woli walki uzyskała prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego, które odbędą się 20 maja w Nowym Targu.

Wyniki spotkania:

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

Wynik 2 : 1 ( bramki dla ZSZiP  D.Brzezny, B.Mendrala).

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

2 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

Galeria

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.