ZSZiP znowu górą!!!

Powiększ obrazLicealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców".

Dnia 13 maja 2024r. na boisku sportowym SKS Sokolica rozegrana została „Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców”. W zawodach udział brały dwie drużyny:
Zespoł Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D oraz Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka n/D. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ZSZiP z Krościenka i tym samym uzyskała prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany strzelec 5 bramek Kamil Mikołajczyk z ZSZiP Krościenko n/D.

Wynik spotkania:

Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D
Wynik 13 : 3

(bramki dla ZSZiP: K.Mikołajczyk 5x, F.Wolski 2x, P.Wyrostek 1x, K.Konopka 1x, K.Szęszoł 1x, W.Zbozień 1x, A.Kacwin 1x oraz samobój)

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

2 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

Zwycięzcy wystąpili w następującym składzie: Kamil Konopka, Wiktor Zbozień, Jakub Chlebek, Kamil Mikołajczyk, Kacper Starowicz, Filip Wolski, Patryk Wyrostek, Arkadiusz Kacwin, Kacper Szęszoł, Patryk Kita, Jan Zabrzeski, Grzegorz Wojtaszek. Opiekunem drużyny ZSZiP jest mgr Michał Morawczyński.

tekst Michał Morawczyński

GALERIA