Zwycięski sparing z piłkarzami klubu SKS Sokolica w Krościenku n/D

5 kwietnia 2016 roku o godzinie 18.00 na boisku sportowym SKS Sokolica w Krościenku n/D odbył się sparing z piłkarzami tego klubu. Mecz został rozegrany w nieco innych granicach czasowych niż zazwyczaj – dwa razy po 35 minut z dziesięciominutową przerwą. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2 dla SKS Sokolica.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla ZSZiP. Gole dla naszej szkoły strzelili następujący uczniowie: Zachwieja Dawid, Wójcik Marek oraz Kordas Wiktor. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Morawczyński Michał. Zespół wystąpił w składzie: Wójcik Marek, Hebda Maciej, Ziemianek Rafał, Waksmundzki Tomasz, Zbozień Tomasz, Klimczak Adam, Kordas Wiktor, Węglarz Mateusz, Zbozień Filip, Ciesielka Dawid, Zachwieja Dawid oraz Plewa Piotr.
Gratulujemy zwycięstwa.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.