Zwycięski sparing z piłkarzami klubu SKS Sokolica w Krościenku n/D

Powiększ obraz

5 kwietnia 2016 roku o godzinie 18.00 na boisku sportowym SKS Sokolica w Krościenku n/D odbył się sparing z piłkarzami tego klubu. Mecz został rozegrany w nieco innych granicach czasowych niż zazwyczaj – dwa razy po 35 minut z dziesięciominutową przerwą. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2 dla SKS Sokolica.
Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 dla ZSZiP. Gole dla naszej szkoły strzelili następujący uczniowie: Zachwieja Dawid, Wójcik Marek oraz Kordas Wiktor. Opiekunem zwycięskiej drużyny jest Morawczyński Michał. Zespół wystąpił w składzie: Wójcik Marek, Hebda Maciej, Ziemianek Rafał, Waksmundzki Tomasz, Zbozień Tomasz, Klimczak Adam, Kordas Wiktor, Węglarz Mateusz, Zbozień Filip, Ciesielka Dawid, Zachwieja Dawid oraz Plewa Piotr.