Zwycięstwo chłopców w Międzynarodowym Turnieju piłki siatkowej

siatka2017

Dnia 13 października 2017 r. na sali gimnastycznej w Liceum Ogólnokształcącym odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej, zorganizowany przez Lo im. Stefana Żeromskiego w Krościenku n/D. Wzięły w nim udział dwie drużyny dziewcząt i trzy drużyny chłopców. Obowiązywał system każdy z każdym. Uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami.

Nasi bohaterowie w składzie: Patryk Waksmundzki – kapitan, Maciej Hebda, Łukasz Jagieła, Zbozień Tomasz, Kamil Dyda, Konrad Głuc, Radosław Stachowczyk, Waruś Mateusz, Kacper Kobla, Karol Bukowski, Bartłomiej Mendrala  zajęli I miejsce.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz reprezentant – Zbozień Tomasz. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Drużynowa klasyfikacja chłopców

1. miejsce ZSZiP Krościenko n/D

2. miejsce LO Krościenko nad Dunajcem

3. miejsce Gimnazjum w Spiskiej Starej Wsi

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – Gimnazjum w Spiskiej Starej Wsi 2:0

LO Krościenko – Gimnazjum w Spiskiej Starej Wsi 2:0

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:1

M.M.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.