ZWYCIĘSTWO NASZEJ SZKOŁY w I Turnieju Halowej Piłki Nożnej

1

Dnia 4 marca odbył się I Turniej Halowej Piłki Nożnej chłopców. Naszą szkołe reprezentowały dwie drużyny. Pierwsza drużyna ZSZiP w składzie:Wiktor Kordas, Adam Klimczak, Kamil Dyda, Grzegorz Siedlarz, Mateusz Węglarz, Radosław Stachowczyk i Maciej Bańkosz zajęła bezapelacyjnie I miejsce. Druga drużyna ZSZiP w składzie: Rafał Ziemianek, Syjud Dawid, Tomasz Waksmundzki, Maciej Hebda, Marcin Piszczek oraz Paweł Ziemianek zajęłą II miejsce. Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Rafał Ziemianek.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce -Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D zespół nr  1

2 miejsce  Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D zespół nr  2

3 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D zespół nr 1

4 miejsce –  Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D zespół nr 2

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.