III Turniej Charytatywny z piłki siatkowej

Powiększ obraz

W dniu 23.03.2024 w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku n.D, odbył się III turniej charytatywny z piłki siatkowej pod patronatem Wójta gminy Krościenko n.D oraz Centrum Kultury i Promocji w Krościenku n.D. Graliśmy dla małego Wiktorka, który potrzebuje wsparcia w leczeniu oraz rehabilitacji.


W turnieju brało udział 5 drużyn:
1 – Pieniny
2 – Spektakularni
3 – Darkness Ochotnica
4 – Bocianki
5 – Młode Lisy Cieniawa

Rywalizacja była bardzo zacięta a poziom drużyn był wyrównany. Gra odbywała się w systemie każdy z każdym a po zakończeniu i podliczeniu punktów to drużyna Spektakularni okazała się najlepszą, drugie miejsce zajęła drużyna Darkness Ochotnica, Trzecie Młode lisy Cieniawa, czwarte Pieniny a piąte Bocianki.

Tekst: Michał Morawczyński

FOTORELACJA