Medale ZSZiP w Biegu Tropem Wilczym

Powiększ obrazMedale ZSZiP w Biegu Tropem Wilczym

Dnia 3 marca pod Rapą w Szczawnicy odbył się Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To już 12 edycja tego ogólnopolskiego wydarzenia, które ma na celu oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego antysowieckiego działającego w latach 1944- 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

Organizatorem wydarzenia było Centrum Kształcenia I Wychowania OHP w Szczawnicy. W zawodach uczestniczyło około 100 zawodników zmagających się na dystansie 6 km oraz 1963m.

Naszą Szkołę reprezentowało 12 uczniów. Miłym akcentem jest zdobycie przez naszą szkołę łącznie 3 medali. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Zwycięzcy tegorocznej edycji:

Dystans 1963 metry:

Mężczyźni

1 miejsce Michał Morawczyński – ZSZiP

2 miejsce Jakub Czajka – absolwent ZSZiP

3 miejsce Nikodem Zachwieja  – ZSZiP

4 miejsce Jakub Słowik   – ZSZiP

5 miejsce Mateusz Gondek  – ZSZiP

Kobiety

1 miejsce Martyna Jarosz

2 miejsce Katarzyna Dyda  – ZSZiP

3 miejsce Zuzanna Bolsęga

Gratulacje!!! Dziękuję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom reprezentującym Naszą Szkołę.

tekst: Michał Morawczyński