I TY możesz pomóc chorym na raka

Powiększ obraz

To już ponad 6 lat odkąd trwa ogólnopolska akcja Daj Włos. W jej ramach Fundacja onkologiczna Rak n Roll prowadzi zbiórkę ściętych włosów, a firma Rokoko Hair Company produkuje z nich wysokiej jakości peruki z włosów naturalnych przeznaczone dla kobiet chorych na nowotwór i poddawanych chemioterapii. Peruki wykonane w ramach akcji są bezpłatnie przekazywane w zamian za zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne dla podopiecznych fundacji i pacjentów onkologicznych. W ramach akcji może wziąć udział każdy, kto zmieniając swój wygląd chce zrobić coś dobrego dla innych.

  • Minimalna długość włosów to 25 cm
  • Włosy mogą być farbowane, ale nie henną oraz nie mogą być rozjaśniane

Z hasłem i TY możesz pomóc chorym na raka pragniemy z Siostrą na czele przeprowadzić tę akcję również w naszej szkole.

DOŁĄCZ DO NAS !

Zgłoszenia u Siostry lub Angeliki Prymuli (2g/t)

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi ”

Jan Paweł II

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.