„Niezapominajka” w Nowym Targu

Powiększ obraz

„Niezapominajka” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Nowym Targu

Wolontariusze z naszej szkoły w dniu 20 października wyjechali do SOSW, aby pomóc przy organizacji różnego rodzaju atrakcji w czasie warsztatów kulinarnych „Chleb, grule i moskole” w ramach Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych. Wolontariuszki z klasy 3g organizowały zajęcia artystyczne oraz otaczały opieką niepełnosprawne osoby korzystające z atrakcji, zachęcały je do zabawy oraz chętnie im pomagały. Podopieczni tej placówki oraz goście byli bardzo zadowoleni zarówno z tematyki zajęć jak i towarzystwa naszych uczennic. Dla wolontariuszek było to również bardzo cenne doświadczenie. Wykazały się profesjonalizmem i empatią.

Organizatorom warsztatów dziękujemy za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tak wspaniałym wydarzeniu.

img_20161020_100017img_20161020_113414

Opracowała: Paulina Plewa

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.