Szczawnicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej zakończona

Powiększ obrazSzczawnicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej zakończona

Uczniowie Naszej Szkoły pod nazwą  BOCIANKI  byli uczestnikami  Szczawnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Zakończyła ona swoje rozgrywki w dniu  27 stycznia po blisko miesiącu zmagań. W tegorocznej edycji ligi amatorskiej udział wzięło 6 zespołów, a każdy z zespołów rozegrał po 10 spotkań w trybie wieczorowym (piątek – sobota). W naszej drużynie 8 uczniów oraz Pan Dominik Potaśnik brali udział w meczach Ligowych i ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce. Należy podkreślić, że głównym celem było ogranie naszych zawodników, przygotowanie ich pod względem mentalnym jak również psychicznym na zbliżające się zawody powiatowe w Nowym Targu. Ważnym aspektem jest również pogłębianie i doskonalenie umiejętności siatkarskich, które będą procentować na przyszłość. Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, wole walki, determinację oraz dobrą zabawę.

tekst Michał Morawczyński