ZWYCIĘSTWO CHŁOPCÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Powiększ obrazeliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 24 stycznia 2024r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział tylko dwie reprezentacje –  LO z Krościenka oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka . Nasi chłopcy po pięknym meczu wygrali z zespołem LO Krościenko.

Nasi bohaterowie w składzie: Krzysztof Urbaniak, Kamil Jagieła, Filip Czerwiec, Paweł Drążek, Marcin Krężel, Jan Kędzior, Jakub Słowik, Wiktor Zbozień, Dominik Kołek, Kamil Konopka, Kacper Surowiak, Karol Malik zajęli  I miejsce. Opiekun reprezentacji szkoły – mgr Michał Morawczyński.

Chłopcy naszej szkoły wygrali spotkanie i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej, które odbędą się 14 marca w Nowym Targu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został  wybrany nasz reprezentant – Kamil Jagieła.  Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki. Zawodnikom życzymy sukcesów na dalszych etapach rozgrywek!

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:0 (25:21, 25:12)

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce   –    Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  2. Miejsce   –    LO Krościenko

tekst Michał Morawczyński