Wolontariusze ZSZiP z Krościenka na Małopolskiej Gali Wolontariatu

W poniedziałek, 30 listopada 2015 roku, w budynku Międzynarodowego Centrum EXPO Kraków odbyła się Małopolska Gala Wolontariatu, w której uczestniczyli również uczniowie ZSZiP z Krościenka.

Podczas Gali rozstrzygnięty został małopolski etap ogólnopolskiego konkursu „Barwy Wolontariatu”, przyznano również Certyfikaty Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom. Do tegorocznej edycji konkursu przesłane zostało 49 kandydatur – a były to zarówno zgłoszenia indywidualne, jak i grup wolontariackich.

Wolontariusze ZSZiP otrzymali za swoją działalność Dyplom Uznania, natomiast wyróżnienie trzy wolontariuszki: Justyna Groń (kl.4i), Justyna Kubicz (kl.2g) i Monika Kwaśnica (kl.2g).

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz satysfakcji z pracy dla potrzebujących.

red. s.Małgorzata Dyrek

zobacz_galerie_zdjec