ZAWODY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW POWIATU NOWOTARSKIEGO

Powiększ obrazZAWODY W PIŁCE HALOWEJ CHŁOPCÓW POWIATU NOWOTARSKIEGO

Dnia 22 stycznia 2024r. o godzinie 10.00 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Piłce Halowej Chłopców w Nowym Targu. Startowało 7 drużyn z powiatu nowotarskiego. Zawody zaczęły się od losowania dwóch grup, gdzie grano systemem ” każdy z każdym”, awans otrzymywały bezpośrednio dwie drużyny z poszczególnych grup. Nasza Szkoła zajęła ostatecznie 4 miejsce przegywajac o finał z gospodarzem turnieju „Metalka” 3:0 z kolei o brąz przegraliśmy z ZS w Rabce Zdroju 2:0.

Skład drużyny: Kamil Mikołajczyk, Kamil Konopka, Kacper Starowicz, Wiktor Zbozień, Klaudiusz Zygmuntowicz, Jakub Chlebek, Grzegorz Wojtaszek, Jan Zabrzeski, Patryk Wyrostek, Filip Wolski, Kołek Dominik, Jakub Słowik, Patryk Kita, Kacper Hebda. Opiekun reprezentacji szkoły – mgr Michał Morawczyński.

Oto lista wyników:

🥇ZSTIP Nowy Targ – „Metalka”.

🥈LO „Romer” Rabka Zdrój.

🥉ZS w Rabce Zdroju.

4. ZSZiP Krościenko.

5. I LO Nowy Targ.

6. ZS nr 2 w Nowym Targu ,,Sokół”

7. II LO w Nowym Targu

tekst Michał Morawczyński