ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW POWIATU NOWOTARSKIEGO

Powiększ obraz

Dnia 14 marca 2024r. o godzinie 9.00 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Piłce Siatkowej Chłopców w Nowym Targu. Startowało 6 drużyn. Zawody zaczęły się od losowania dwóch grup, gdzie grano systemem ” każdy z każdym”, awans otrzymywały bezpośrednio dwie drużyny z poszczególnych grup. Nasza Szkoła zajęła ostatecznie 4 miejsce przegrywając o finał z gospodarzem turnieju „Metalka” 2:0 z kolei o brąz przegraliśmy minimalnie z ZS Jabłonka po zaciętym  tie breaku 13-15. Było blisko, tym bardziej składam ogromne podziękowania chłopakom za determinację i wolę walki. Panowie! Jestem z Was dumny! J

Skład drużyny: Krzysztof Urbaniak, Kamil Jagieła, Filip Czerwiec, Paweł Drążek, Jan Kędzior, Jakub Słowik, Kacper Surowiak, Kamil Konopka, Wiktor Zbozień. Opiekun reprezentacji szkoły – mgr Michał Morawczyński.

Oto lista wyników:

ZSTIP Nowy Targ – „Metalka”.

ZSO nr 1 z Rabki – Zdrój

ZS Jabłonka

4. ZSZiP Krościenko.

5. I LO Nowy Targ.

6. II LO Nowy Targ

tekst: M. Morawczyński

FOTORELACJA