ZWYCIĘSTWO CHŁOPCÓW w Turnieju Halowej Piłki Nożnej

Powiększ obraz

Dnia 10 stycznia 2024r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem odbyły się po raz pierwszy eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Halowej dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział tylko dwie reprezentacje z następujących szkół: LO z Krościenka oraz Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka .

Wyniki rozgrywek były następujące:

DZIEWCZĘTA:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:6

CHŁOPCY:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 1:1 karne: 3-2

Chłopcy naszej szkoły wygrali po bardzo emocjonującym spotkaniu dopiero w karnych i awansowali do zawodów powiatowych w piłce halowej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został  wybrany nasz reprezentant – Kamil Mikołajczyjk. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

1 miejsce –  Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

2 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

1 miejsceLiceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

2 miejsceZespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

Autor: M.M.

fotorelacja