Wolontariusze ZSZiP odwiedzili dzieci z OREW w Krościenku

Powiększ obraz

„Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo.” (Phil Bosmans)

Mamy nadzieję, że powyższe słowa będą udziałem dzieci z OREW w Krościenku, które z paczkami świątecznymi odwiedził św. Mikołaj z pomocnikami – Wolontariuszami ZSZiP.

Każde dziecko miało możliwość porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Spotkanie uświetniło wspólne kolędowanie – wolontariusze zaśpiewali także kilka pastorałek i regionalnych kolęd. Na zakończenie złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne i noworoczne.

Szkolny Klub Wolontariatu „Niezapominajka” od wielu lat przygotowuje paczki świąteczne dla dzieci oraz osób starszych i chorych, aby choć na chwilę wywołać uśmiech na ich twarzach. Organizacja tego wydarzenia rozpoczyna się już od listopada, kiedy to wolontariusze rozpoczynają przygotowania do kiermaszu. W akcję zaangażowana jest cała szkoła – zarówno uczniowie, którzy swoimi talentami plastycznymi wykonują piękne ozdoby świąteczne, a także nauczyciele i pracownicy oraz rodzice uczniów, którzy te ozdoby kupują, wspierając nasze akcje. Dziękujemy więc dzisiaj naszym sponsorom za pomoc i zapraszamy do dalszej współpracy.

zobacz-galerie-zdjec

 

Oprac. s.Małgorzata Dyrek

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.