Medalowe żniwo Naszej Szkoły w biegu pamięci żołnierzy niezłomnych – Tropem wilczym

Dnia 5 marca 2023r. odbyła się XI edycja Biegu „Tropem Wilczym” w Szczawnicy na Sewerynówce. W zawodach uczestniczyło około 100 zawodników zmagających się na dystansie 10 km, 4 km oraz 1963 metrów jako dystansu symbolicznego odpowiadającego dacie śmierci ostatniego z żołnierzy wyklętych – Józefa Franczka ps. „Lalek”. Naszą Szkołę reprezentowało 15 uczniów. Miłym akcentem jest zdobycie przez naszą szkołę łącznie 7 medali. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Zwycięzcy tegorocznej edycji:

Dystans 1963 metry:

Kobiety:

I- Martyna Bednarczyk ( czas 15:02) – ZSZiP

II- Katarzyna Dyda ( czas15:56) – ZSZiP

III- Wiktoria Słowik ( czas 17:15)

Mężczyźni:

I. Zacher Bogdan ( czas 12:50) – ZSZiP

II. Jakub Czajka ( czas 13:18) – ZSZiP

III. Jan Móżdżeń ( czas 13:39)

Dystans 4km:

Kobiety:

I. Edyta Michalik- Zawadzka ( czas 28:37)

II. Aleksandra Janc (czas 33:07) – absolwentka ZSZiP

III. Barbara Morawczyńska (czas 33:22)

Mężczyźni:

I. Filip Wolski (czas 25:50) – ZSZiP

II. Jakub Janc ( czas 26:02) – ZSZiP

III. Michał Morawczyński (26:50) – ZSZiP

Gratulacje!!! Dziękuję wszystkim zawodnikom i zawodniczkom reprezentującym Naszą Szkołę.

M.M.