Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dnia 29 września 2015r. na terenach lotniska w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Organizatorem zawodów, jak co roku jest Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Najlepiej wśród dziewcząt z naszej szkoły spisała się Kotarska Paulina, która zajęła IX miejsce. Z chłopców najlepiej spisał się Gołdyn Stanisław, zajmując III miejsce, oraz Ziemianek Rafał, który zajął VI miejsce. Tym samym wszyscy wymienieni zakwalifikowali się do wojewódzkich biegów przełajowych, które odbędą się w Nowym Targu pod koniec kwietnia.

Opiekunami młodzieży byli nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Danuta Śniegoń oraz Pan Michał Morawczyński.

GALERIA ZDJĘĆ

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.