Darowizna dla Szkoły

inforfundacja1

Fundacja Agencji Rozwoju Przemysłu z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowy Świat 6/12,00-400 Warszawa wpisana do rejestru stowarzyszeń,innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej zwana w dalszej części ,,Fundacją arp” przeznaczyła dwa tysiące złotych na nabycie zestawu komputerowego do zdalnej nauki w okresie epidemii i przekazuje go dla ucznia Branżowej Szkoły I stopnia w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem, znajdującego się w szczególnie trudnej sytuacji materialnej. Szkoła zakupiła notebook ASUS X543.

Z poważaniem

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.