Dzień Profilaktyki – „Kocham Wolność”

W dniu 25 września 2015r., od godz. 1100 do 1500 w amfiteatrze ,,Pod Wierzbą’’ obok Gminnego Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem odbędzie się Dzień Profilaktyki. Jest on formą podsumowania działań profilaktycznych realizowanych przez szkoły ponadgimnazjalne w ramach projektu ,,Razem Bezpieczniej w Szkołach Powiatu Nowotarskiego”.

W ramach obchodów tego dnia zaplanowaliśmy połączenie zabawy z edukacją, a więc krótkie zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej, występy zespołów muzycznych uczniów naszych szkół, pokaz karate, wystawę prac fotograficznych ukazujących piękno Pienin oraz koncert zaproszonego zespołu RYMcerze, a także wiele innych atrakcji. Wszystkim tym działaniom będzie przewodniczyć hasło ,,Kocham Wolność”.

Koordynatorem działań jest pedagog szkolny Agnieszka Tomczyk.

dzien_profilaktyki_kocham_wolnosc

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.