Jedyny taki bal…

rysunek11.svg

Mowa oczywiście o Komersie, który zorganizowali uczniowie klasy 3a Zasadniczej Szkoły Zawodowej, w tym roku kończący naukę w naszej Szkole. 20 maja 2017 roku przy dźwiękach muzyki bawili się w karczmie Dunajec w Krościenku nad Dunajcem. Do wspólnego świętowania zaprosili również Pana Dyrektora oraz nauczycieli. Zabawa była wspaniała i trwała prawie do rana.

Na pewno ten wieczór na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, tym bardziej, że jest to pierwsza tego typu impreza zorganizowana w naszej Szkole. Cieszy więc fakt, że uczniowie podejmują coraz to nowe inicjatywy.

Życzymy uczniom klasy 3a, aby równie śpiewająco zdali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie oraz wszystkiego najlepszego w dorosłym życiu.

A.T.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.