Konkurs na film przedstawiający własną osobę i zainteresowania „Oto Cały Ja!”

Ogólnie o konkursie

Masz swoją pasję życiową, ciekawe hobby lub zainteresowania? Nie bądź skromny i pochwal się nimi! Nagraj film, pokaż go nam i swoim kolegom! Weź udział w szkolnym konkursie multimedialnym organizowanym przez nauczycieli przedmiotów informatycznych.
Celem tego konkursu jest przedstawienie osoby pod kątem jej zainteresowań, hobby lub działalności pozaszkolnej. Całość projektu ma być przedstawiona w postaci krótkiego filmu.
Projekt ten rozwija umiejętności tworzenia filmów, posługiwania się programami do ich edycji oraz rozwija umiejętności autoprezentacji. Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów naszej szkoły.

Założenia konkursu
• Do konkursu mogą przystąpić grupy dwuosobowe lub pojedyncze osoby.
• Autor filmu może ukazać zainteresowania własne jak również innych osób uczących się we naszej szkole.
• W trakcie nagrywania scen filmu można korzystać z pomocy innych osób.
• Pracę należy dostarczyć w formie pliku umieszczonego na CD.
• Należy przestrzegać zasad praw autorskich.
• Przy realizacji filmu należy przestrzegać zasad moralnych oraz kultury osobistej.
• Z konkursu wykluczone są prace, które wcześniej brały udział w innych
konkursach o podobnej tematyce.
• Podczas montażu filmu można skorzystać z porad informatyków uczących w naszej szkole.
• Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela Pan Maciej Kordeczka.
• Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30.04.2016 r.

Kryteria oceny projektu
• Oryginalność pomysłu na film