Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Powiększ obrazRozpoczęcie roku szkolnego ZSZiP - Sztandar

4 września 2023 roku w szkolnej  auli zainaugurowano nowy rok szkolny. Uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów klas trzecich Technikum, była okazją do powitania młodzieży i nauczycieli, którzy po wakacyjnym odpoczynku rozpoczęli pełen wyzwań kolejny rok szkolny. Szczególnie ciepło zostali powitani uczniowie klas pierwszych.

W swoim przemówieniu Pan Dyrektor, Maciej Czaja, życzył pierwszoklasistom, by szkoła stała się dla nich miejscem intelektualnej przygody, miejscem przyjaznym i bezpiecznym.

Nie zabrakło również nawiązania do rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej. Wydarzenia tragicznego, odległego w czasie, ale wciąż żywego w pamięci kolejnych pokoleń Polaków.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy  wytrwałości w osiąganiu postawionych sobie celów i tego,  by ich praca przyniosła efekty i stała się źródłem prawdziwej satysfakcji.

Renata Krzeszowska