Spotkania wolontariuszy z dziećmi

orew

Piękna pogoda czerwcowa towarzyszyła wolontariuszom podczas tegorocznych spotkań z dziećmi – wszak czerwiec rozpoczyna się od Dnia Dziecka! Najpierw wolontariusze odwiedzili naszą Ochronkę obdarowując dzieci balonikami i słodyczami. Natomiast 7 czerwca  połączona grupa wolontariuszy z Gimnazjum i ZSZiP przygotowała gry, zabawy i tańce integracyjne na świeżym powietrzu dla podopiecznych OREW. Dzieci przyjechały z wychowawcami, ale nasi wolontariusze doskonale spisali się również w roli opiekunów. Zajęcia odbyły się przy altance w ogrodzie parafii w Krościenku, dzięki uprzejmości ks.Proboszcza Henryka Homoncika. Miejsce sprzyjało także rozpaleniu grilla, wspólnemu pieczeniu kiełbasek i wspaniałej zabawie. Cieszymy się z kolejnej udanej imprezy i dziękujemy pani Joannie Pyrdoł z Gimnazjum za wspólną inicjatywę, mając nadzieję na dalszą współpracę w nowym roku szkolnym.

Oprac. s.Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.