Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym o tematyce przyrodniczej

2 czerwca 2016 roku w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku n.D. odbyło się uroczyste zakończenie Konkursu pt. „Natura w mozaice” połączone z wręczeniem nagród oraz otwarciem wystawy wybranych prac.

Uczniowie naszej szkoły z rąk Pana Michała Sokołowskiego, Dyrektora Parku odebrali nagrody oraz honorowe wyróżnienia.

Aneta Sopata z klasy II g otrzymała nagrodę za zajęcie I miejsca w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Przygotowała zwycięską pracę pod tytułem „Niepylak Apollo” .

Honorowe wyróżnienia przyznano następującym pracom:

„Pienińska łąka żyje” autorstwa Bożeny Salamon z klasy II a

„Bielik w Pieninach” autorstwa Rafała Dulaka z klasy I i

Ogromnie cieszy sukces naszych uczniów. Jak powiedział Pan Dyrektor Michał Sokołowski „widać, że młodzi artyści nadal wrażliwość na piękno przyrody mają w duszy.”

Wystawę wybranych prac można oglądać w siedzibie Pienińskiego Parku Narodowego w Krościenku nad Dunajcem.

D. N-Z

zobacz_galerie_zdjec_visited