TURNIEJ DRUŻYN AMATORSKICH W PIŁCE SIATKOWEJ O PUCHAR BURMISTRZA SZCZAWNICA

Dnia 5 lutego 2023r. został rozegrany Turniej Drużyn Amatorskich „Liga Siatkówki” w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczawnicy.

W tegorocznej edycji udział wzięło 6 zespołów. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły pod nazwa PKND oraz ZSZIP w sumie wzięło udział 15 uczniów. Należy podkreślić, że głównym celem było zgranie naszych zawodników, przygotowanie ich pod względem mentalnym na zbliżające się zawody z piłki siatkowej.

Ważnym aspektem jest również pogłębianie i doskonalenie umiejętności siatkarskich, które będą procentować na przyszłość. Dziękuję wszystkim uczniom za udział, wolę walki, determinację oraz dobrą zabawę. Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ZA GRĘ!!!! DO ZOBACZENIA W NASTEPNYM ROKU

M.M.