Uczniowie ZSZiP w parku trampolin

Jak co roku dnia 29 listopada 2023 roku, 49 uczniów ZSZiP, którzy aktywnie biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych (SKS) wraz z nauczycielami  wybrali się na wycieczkę szkolną do Parku Trampolin – Jump Planet mieszczącego się w Nowym Targu. Po przeprowadzeniu rozgrzewki przez wykwalifikowanego instruktora uczniowie przystąpili do pokonywania i przetestowania 46 trampolin rekreacyjnych i sportowych. Do pokonania młodzież miała ściankę wspinaczkową, balustrady oraz wąskie kładki tocząc ze sobą pojedynki na tzw. „poduchy”. Frajdą okazały się skoki i salta wykonywane do ogromnego basenu wypełnionego po brzegi miękkimi gąbkami. Również fani koszykówki mogli skorzystać ze specjalnej strefy dla graczy „NBA”.

Tekst M.M.

fotorelacja