WEWNĄTRZSZKOLNE ZAWODY W PIŁCE PLAŻOWEJ

W piątek 12 maja 2023r. na boisku do siatkówki plażowej w Krościenku odbyły się wewnątrzszkolne zawody w kategorii chłopców oraz dziewcząt. Na miejscu stawiło się 4 reprezentacji dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców, które stoczyły ze sobą walkę na boisku o zwycięstwo.
Wszyscy wiemy jaka majowa pogoda potrafi być kapryśna, ale na szczęście naszym zawodnikom sprzyjała. Mogli w pełnym blasku słońca zmierzyć się ze sobą i sportowo spędzić ten dzień.

Klasyfikacja końcowa prezentuje się następująco:

W kategorii dziewcząt

I miejsce: Kasia Plewa i Kasia Dyda (4i3g)

II miejsce: Laura Król i Nadia Januszewska (1gh)

III miejsce: Madga Nadia i Aleksandra Niezgoda ( 2gh)

IV miejsce: Julia Botor i Aleksandra Zaziąbło (1hi)

W kategorii chłopców

I miejsce – klasa 3w: Eryk Pęksa i Maciej Opyt

II miejsce – klasa 3i-g/h: Wiktor Zbozień i Dominik Kołek

III miejsce – klasa IIi Filip Wolski, Karol Malik, Jakub Słowik i Kacwin Paweł.

IV miejsce – klasa Ii/t/w Marcin Krężel, Jan Kędzior i Jakub Szlaga.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii dziewcząt została Kasia Dyda z kolei w kategorii chłopców Eryk Pęksa.

Wszystkim drużyną gratulujemy wyników a najlepszym zawodnikom danej kategorii życzymy powodzenia na zawodach eliminacyjnych do powiatu.

Ze sportowymi pozdrowieniami

nauczyciele wychowania fizycznego