WSPANIAŁE ZWYCIĘSTWO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

baner

Dnia 26 stycznia 2017r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje następujących szkół: LO z Krościenka, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka  oraz Pienińska  Szkoła Zawodowa ze Szczawnicy.Obowiązywał system każdy z każdym.

Nasi bohaterowie w składzie:Waksmundzki Patryk, Nowaczyk Dawid, Mastalski Adrian, Krzyśko Kamil, Ziemianek Rafał, Racięga Kamil, Dyda Kamil, Zbozień Tomasz, Głuc Konrad, Tokarczyk Sebastian, Waruś Mateusz, Stachowczyk Radosław, Hebda Maciek, Jagieła Łukasz, Syjud Dawid zajęli I miejsce.

Chłopcy naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został  wybranynasz reprezentant -Kamil Krzyśko. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne popdziękowania za determinację i wolę walki.

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:0

PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 0:2

PSZ Szczawnica – LO Krościenko 0:2

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  1. Miejsce  LO Krościenko
  2. Miejsce Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.