Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego “W wiosennej scenerii”

Wiosna pokryła znów ziemię nowym płaszczem

utkanym z świeżej zieleni i kwiatów. „

Prof. Władysław Szafer

Wiosna to taki zaczarowany okres w przyrodzie. Wokół nas każdego dnia coś budzi się do życia, natura rozkwita całym swym bogactwem. Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny podjęli próbę zaprezentowania odradzającej się wiosną przyrody na fotografii. Tym razem w zgłoszonych pracach dominowały barwne kwiaty, te na łąkach i polach, jak i bliższe nam w sadach i ogrodach. Do konkursu zgłoszono ponad 80 prac. Wybór nie był zatem łatwy.

Wyniki są następujące:

I miejsce: Mateusz Krężel z klasy II g/h

II miejsce: Jan Biel z klasy III g/h

III miejsce: Martyna Gil z klasy III g/h oraz Jan Biel z klasy III g/h

Wyróżnienia: Karolina Okurzały z klasy III g/h oraz Klaudiusz Zygmuntowicz z klasy IV i

Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich zainteresowań.

Dorota Nelle-Zborowska