Wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego

konkursfotograficzny2017

Zadanie autorów zdjęć polegało na pokazaniu w obiektywie aparatu fotograficznego „nieuchwytnych tajemnic przyrody”.  Konkurs związany był z obchodami Dnia Patrona Szkoły –  Profesora Władysława Szafera. W czasie zajęć terenowych należało  wykonać fotografię  o tematyce przyrodniczej.

Wybór najładniejszej fotografii okazał się niezwykle trudny. Wszyscy autorzy zasługują na pochwałę i nagrodę! Gratuluję przede wszystkim tej wrażliwości, która pozwala dostrzec w otaczającym nas krajobrazie piękno i je utrwalić…

Wyniki:                      

I miejsce: Kinga Hurkała z klasy III g/h

II miejsce: Aleksandra Kasiowniak z klasy III g/h

 

Serdecznie gratuluję.

Zapraszam do udziału w kolejnych konkursach fotograficznych. Informacja już wkrótce.

Aby uzyskać informacje na temat autora zdjęć kliknij w ikonkę „i” w prawym górny rogu.

 

Dorota Nelle-Zborowska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.