Szanowni Rodzice, Uczniowie!

w związku z przedłużeniem zawieszenia zajęć do 3.01.2021 r. pojawiło się nowe Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 24 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19(link do MEN)a w nim:

– od 30.11.2020 r. możliwość prowadzenia kształcenia zawodowego praktycznego w szkole. Skorzystamy z tej możliwości i prawie wszystkie zajęcia kształcenia zawodowego praktycznego będą się odbywały stacjonarnie.

– od 30.11 uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.