AWANS DO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Dnia 19 maja 2021r. na szczawnickim orliku rozegrana została „Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców”. W zawodach udział brały dwie drużyny: Zespół Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D oraz Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka n/D.

Sędzią głównym zawodów był Marcin Bobak a organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce i awansowała do zawodów powiatowych w piłce nożnej, które mają odbyć się w Nowym Targu dnia 25 maja. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany nasz reprezentant – Marcin Hryc. Atmosfera
i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne podziękowania za determinację i wolę walki.

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 6:0

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

2 miejsce – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

M.M.

Fotorelacja

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.