IX Masowy Bieg Niepodległości

Dnia 10 listopada 2018 roku w ramach obchodów 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości w Szczawnicy odbył się IX Masowy Bieg Niepodległości, w którym wzięli także udział nasi uczniowie. Pogoda sprzyjała zawodnikom i organizatorom. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest liczba uczestników biegu – wzięło w nim udział 400 zawodników w różnych kategoriach wiekowych i niezliczone rzesze kibiców, którzy przybyli pod Karczmę „U Polowacy”, by wspierać swoich faworytów. Uczestnicy biegu rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. ZSZiP reprezentowało 15 uczniów Naszej Szkoły.

W kategorii chłopców szkoły ponadgimnazjalne nasi uczniowie zajęli kolejno:

Antoni Plewa z klasy I a/w – III miejsce,

Sebastian Komorek z klasy III i – VII miejsce,

W kategorii OPEN chłopców nasi uczniowie zajęli kolejno:

Mateusz Urban z klasy IV g/h – II miejsce

Mateusz Zachwieja z klasy IV i – IV miejsce

Mateusz Węglarz z klasy IV i – V miejsce

Sukces odnieśliśmy również w drużynie – ZSZiP w Krościenku n.D. uplasował się na I miejscu.

Mamy nadzieję, że wspaniała aura i miła atmosfera dostarczyły wszystkim dobrej zabawy, a zacięta rywalizacja i wytrwałość zawodników, niezapomnianych wrażeń.

M.M.

Galeria zdjęć

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.