Komunikat Małopolskiego Kuratora Oświaty

Szanowni Rodzice, Szanowni Uczniowie!
Przekazujemy Państwu treść komunikatu Małopolskiego Kuratora Oświaty, dotyczącego zmiany terminów w postępowaniu rekrutacyjnym. Oto jego pełna treść:
Szanowni Państwo
Dyrektorzy i Nauczyciele,
Rodzice oraz Uczniowie
 W związku z podpisaniem przez Ministra Edukacji Narodowej  rozporządzenia zmieniającego rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego informuję, że termin przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego do klas I publicznych szkół dla absolwentów dotychczasowego gimnazjum i absolwentów szkoły podstawowej –  dotyczący uzupełnienia  wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia szkoły oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu zostaje – zmieniony i otrzymuje brzmienie: od 19 do 25 czerwca 2019 r.
Małopolski Kurator Oświaty
Barbara Nowak”
W związku z tym świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu będą przyjmowane w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek od środy 19 czerwca 2019 r.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.