Kurs „Systemy informatyczne w turystyce i hotelarstwie” – już za nami!

W okresie od 17.11 do 26.11 2018r. w naszej szkole odbył się kurs w ramach projektu „Rozwój kompetencji zawodowych w branży turystyczno-gastronomicznej w powiecie nowotarskim.”  Tym razem grupa dziesięciu uczniów klasy I kształcąca się w zawodzie technik obsługi turystycznej miała szansę od strony praktycznej doskonalić swoje umiejętności podczas kursu „systemy informatyczne w turystyce i hotelarstwie.”

Celem szkolenia było zapoznanie uczniów z funkcjonowaniem oraz z korzystaniem z systemu automatycznej rezerwacji turystycznej (S.A.R.T). W części teoretycznej uczestnicy kursu zapoznali się z historią powstania, podstawową terminologią oraz znaczeniem graficznych symboli systemu automatycznej rezerwacji turystycznej. Część praktyczna przeznaczona została na naukę wyszukiwania ofert w turystycznych wyszukiwarkach internetowych: Travelbook oraz Travelplan, modelowania imprez, rezerwacji on-line, elektronicznej obsługi rezerwacji po sprzedaży oraz wprowadzenia produktu turystycznego do sprzedaży w systemie automatycznej rezerwacji turystycznej.

Po zakończonym szkoleniu każdy z kursantów otrzymał zaświadczenie o jego ukończeniu.

red. J.M

Galeria zdjęć

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.