Kursi języka angielskiego w branży turystyczno-gastronomicznej

Nauka języków obcych nie musi być nudna. O tym najlepiej wiedzą uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem. Już po raz drugi w czasie trwania projektu pt: „Modernizacja Szkolenia Zawodowego w Małopolsce” nasi uczniowie wzięli udział w 20 godzinnym kursie języka angielskiego w branży turystyczno-gastronomicznej.

Podczas tego kursu uczniowie rozwiązywali szereg zadań, które ćwiczyły sprawności językowe. Zdobyta wiedza i umiejętności na pewno pomogą im w przyszłości w zdobyciu lepszej pracy czy w zdaniu egzaminów zawodowych. Na zakończenie kursu uczestnicy musieli napisać test leksykalno-gramatyczny.