Nie bądź zerem, przyjedź rowerem!

31 marca na terenie podwórka szkolnego pojawiły się stojaki rowerowe. Mogą pomieścić 15 rowerów. Zachęcamy zatem uczniów i pracowników szkoły do korzystania z tego ekologicznego i ekonomicznego środka transportu, oczywiście przy zachowaniu wszystkich zasad ruchu drogowego! Na zdjęciach pierwsze rowery w naszych nowych stojakach. Ich właścicielom przyznajemy tytuł Najwytrwalszych Cyklistów ZSZiP, gdyż korzystają z nich prawie cały rok, nie bacząc na pogodę!

Zakup stojaków został sfinansowany ze środków na dofinansowanie prewencyjne PZU. Środki te zostały pozyskane przez szkołę dzięki współpracy z Radą Rodziców przy ZSZiP. (ET)

IMG_20160331_142804 IMG_20160331_142812 IMG_20160331_142839