Nowe szkolne koło zainteresowań – serwis komputerowy

Lubisz majsterkować, naprawiać, udoskonalać? Twoje zainteresowania to sprzęt techniczny i komputery? Zgłoś się do nas. Zapraszamy do nowego koła zainteresowań. Jego działalność ma na celu w sposób rzeczywisty i praktyczny przybliżyć zasady działania serwisu i sklepu komputerowego. Ponadto będziesz mieć możliwość poznawania zasad jego organizacji i działania. W ten sposób nabędziesz tak potrzebne w realnych przypadkach doświadczenie i praktykę. Nasza szkoła posiada odpowiedni sprzęt i urządzenia dające możliwość organizacji takich zajęć. Zapisy do koła przyjmowane są do końca lutego 2016 roku u nauczycieli przedmiotów informatycznych: Pana Macieja Kordeczki i Pana Marka Ziemianka.
Koło świadczyć będzie usługi doradcze i serwisowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Serwis nie świadczy usług związanych z zakupem części zamiennych i podzespołów komputera. Koszt zakupu części komputerowych pokrywa zleceniodawca. Działalność koła zainteresowań jest bezpłatna.

Zespół informatyków