Pożegnanie maturzystów

Powiększ obraz

Nadszedł czas pożegnania Absolwentów naszej szkoły. Tradycyjnie klasy trzecie przygotowały uroczystą akademię, w której uczestniczyła cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele Rodziców.

W części oficjalnej nastąpiło przekazanie sztandaru i przemówienia zaproszonych Gości.

Każdy z czwartoklasistów na pamiątkę otrzymał maskotkę bociana z kodem QR zawierającym zdjęcia z 4 lat pobytu w szkole. Upominek ten ma im przypominać o szkole potocznie zwanej „U Bociana”.

Trzecioklasiści już wcześniej nagrali na tik-toku kilka cennych rad dla osób kończących szkołę, które w części artystycznej akademii zostały zaprezentowane (materiał dołączony do fotorelacji).

Podczas całej akademii prezentowane były zdjęcia absolwentów z podkładem muzycznym. Nie zabrakło też piosenek zaśpiewanych wspólnie….Informatycy z klasy trzeciej odegrali scenkę kabaretową z życia hotelarza……

Akademię zakończyły słowa Wielkiego Polaka-Jana Pawła II, który powiedział ludziom młodym: „Czasem nie zaszkodzi, jak się nad sobą zamyślisz. To lepsze niż gdybyś miał lekkomyślnie przeżywać swą młodość i gubić wielki skarb, wielki niepowtarzalny skarb, który w sobie nosisz, którym jesteś Ty sam – każdy, każda.” Pamiętajcie o tych słowach, wybierając dalszą drogę i strzeżcie niepowtarzalnego skarbu swej młodości.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia i film.

Link 1

Link2

Link3

Link4

Galeria zdjęć:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.