Słowacja i Tatry Wysokie – zaliczone!

bankozl

Deszcz ze śniegiem za oknem –w taką pogodę wyruszyliśmy na wycieczką zawodoznawczą w Tatry Wysokie. Pierwszym zwiedzanym  przez nas obiektem była  Jaskinia Bielańska. Naturalne rzeźby , okazałe formy skalne znajdujące się w  jaskini zapierały dech w piesiach.

Następnym przystankiem naszej wyprawy  był hotel „Stary Smokowiec” , gdzie poznaliśmy standardy słowackich hoteli.

Kolejną atrakcją była kolejka elektryczka, którą dojechaliśmy  do miejscowości Strbskie Pleso położonej na wysokości powyżej 1300 m n.p.m.  Spacer nad jeziorem i piękne krajobrazy  Tatr Wysokich pozostaną na długo w naszej pamięci.

Pod koniec wycieczki udaliśmy się  do Hotelu International****, który posiadał własne pole golfowe. Manager oprowadzał nas po hotelu, mieliśmy także okazję wypróbować swoich sił na symulatorze gry w golfa.

Podczas wycieczki pogoda nie pozwoliła nam zobaczyć całego krajobrazu Tatr Słowackich, spadający śnieg oziębił klimat, na szczęście towarzyszył nam dobry humor.     

 

 

Natalia Majerczak i Marzena Kacwin z klasy IV h/t

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.