Słowacja i Tatry Wysokie – zaliczone!

Deszcz ze śniegiem za oknem –w taką pogodę wyruszyliśmy na wycieczką zawodoznawczą w Tatry Wysokie. Pierwszym zwiedzanym  przez nas obiektem była  Jaskinia Bielańska. Naturalne rzeźby , okazałe formy skalne znajdujące się w  jaskini zapierały dech w piesiach.

Następnym przystankiem naszej wyprawy  był hotel „Stary Smokowiec” , gdzie poznaliśmy standardy słowackich hoteli.

Kolejną atrakcją była kolejka elektryczka, którą dojechaliśmy  do miejscowości Strbskie Pleso położonej na wysokości powyżej 1300 m n.p.m.  Spacer nad jeziorem i piękne krajobrazy  Tatr Wysokich pozostaną na długo w naszej pamięci.

Pod koniec wycieczki udaliśmy się  do Hotelu International****, który posiadał własne pole golfowe. Manager oprowadzał nas po hotelu, mieliśmy także okazję wypróbować swoich sił na symulatorze gry w golfa.

Podczas wycieczki pogoda nie pozwoliła nam zobaczyć całego krajobrazu Tatr Słowackich, spadający śnieg oziębił klimat, na szczęście towarzyszył nam dobry humor.

Galeria cz.1zobacz-galerie-zdjec

Galeria cz.2zobacz-galerie-zdjec