Szachy- Międzyszkolny Turniej Indywidualny 2014

18 września 2014r. po raz czwarty w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych na szczeblu ośrodka Szczawnica. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Koordynator Sportu PCK w Nowym Targu: Pan Józef Dyda oraz sędzia główny – Andrzej Darlewski.
W turnieju wzięli udział zawodnicy z trzech szkół: Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem, Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku oraz Pienińskiej Szkoły Zawodowej w Szczawnicy.
Nasza drużyna w składzie: Anna Jurek, Marcin Wiercioch, Damian Regiec, Michał Urban, Piotr Szkarłat, Piotr Gruca, Maciej Hebda, Dominik Łużny, Paweł Ziemianek, Krystian Bochnak i Jakub Kulasik
zajęła I miejsce.
Indywidualnie najlepsi okazali się:
Anna Jurek- I miejsce
Piotr Gruca- II miejsce
Marcin Wiercioch- III miejsce
Hebda Maciej– IV miejsce
Najlepsi zawodnicy zakwalifikowali się do powiatowych zawodów szachowych, które odbędą się 3 grudnia 2014 r. w Nowym Targu.

red. Danuta Śniegoń