Turniej Międzyklasowy Tenisa Stołowego w ZSZiP

pingpong

We wtorek, 12 grudnia 2017r. o godz. 9:00 został rozegrany Indywidualny Turniej Międzyklasowy Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Miejscem rozgrywek była aula w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n/D. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego Panią mgr Danutę Śniegoń oraz Pana mgr Michała Morawczyńskiego. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 16 zawodników, natomiast w kategorii dziewcząt wystartowało 11 uczestniczek. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 4 stoły. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Dyplomy za uzyskane lokaty zostały wręczone przez Dyrektora ZSZiP Pana mgr Leszka Wołka.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewcząt:

1 – miejsce Ziętasz Monika

2 – miejsce Cichoń Emilia

3 – miejsce Knurowska Martyna

Kategoria chłopców:

1 – miejsce Janik Damian

2 – miejsce Zbozień Tomasz

3 – miejsce Waksmundzki Patryk

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Zapraszamy do udziału w kolejnych imprezach.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.