Wyniki Konkursu Papieskiego

W sobotę – 31 maja 2014 roku- w Krakowie w sali konferencyjnej na Wawelu odbyła się gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego. Wśród finalistów znalazło się czterech przedstawicieli naszej szkoły: Iwona Zubek , Małgorzata Kozielec, Dawid Zachwieja i Grzegorz Bednarczyk. Uroczystość rozpoczęły przemówienia przedstawicieli patronów konkursu: Wojewody Małopolskiego, kard. S. Dziwisza i generała Zakonu Maltańskiego. Następnym punktem programu było odczytanie wyników konkursu i wręczenie nagród uczestnikom.
Iwona i Małgosia, obecne na gali, odebrały wyróżnienia oraz nagrody dla siebie i kolegów. Mimo, iż nasi uczniowie nie znaleźli się w gronie sześciu ścisłych finalistów konkursu, otrzymane wyróżnienia za napisanie esejów świadczą o ich wysokim poziomie wiedzy. Warto też podkreślić, że było to dla nich zupełnie nowe doświadczenie, w konkursie wzięli udział po raz pierwszy.
Gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłym roku!

red. s. Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.