Zapraszamy do głosowania na najładniejszą fotografię!

Zapraszamy do głosowania na najładniejszą fotografię w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „W jesiennej scenerii”
Już dziś ruszyło głosowanie na najładniejszą fotografię. Które zdjęcie zwycięży? Wszystko zależy od Was!
Do tegorocznej edycji konkursu „W jesiennej scenerii” zgłoszonych zostało 85 fotografii. Spośród nich Jury wybrało finałową szesnastkę. Zdjęcie, które uzyska największą liczbę głosów w internetowym głosowaniu otrzyma Nagrodę Publiczności.
Niezależnie od wyników głosowania Jury wyłoniło zwycięzców konkursu. Informacja zostanie podana po zakończeniu głosowania.
Głosować na wybrane zdjęcie można w okresie od 14 do 20 grudnia w sondzie na stronie internetowej szkoły (sonda poniżej galerii zdjęć).

[poll id=”3″]

Ogłoszenie wyników
Po zakończeniu głosowania wyniki zostaną opublikowane w ciągu 12 godzin na stronie internetowej szkoły.
Celem konkursu jest ukazywanie bogactwa przyrodniczego Pienin oraz najbliższych okolic oraz propagowanie wśród młodzieży szkolnej zainteresowania przyrodą i jej ochroną. Zadaniem autorów było artystyczne pokazanie na fotografii piękna jesiennej przyrody Pienin oraz najbliższych okolic.

Dorota Nelle-Zborowska

Marek Regiec