Zdobywamy szczyty – wycieczka klasowa na Babią Górę

W dniu 24 wrzenia br., klasy 2 i/t oraz 2 w wybrały się na wspólną wycieczkę na Babią Górę z naszymi wychowawcami p.Danutą Śniegoń i p.Michałem Morawczyńskim oraz z s.Małgorzatą Dyrek i p.Markiem Ziemiankiem. Wspinaczkę rozpoczęliśmy pod fachową opieką przewodnika i ratownika GOPR p. Elżbiety Opyd od godz. 9.30, a na szczycie byliśmy już o 12.30. Niestety zastała nas tam mgła – zamiast pięknych widoków, mogliśmy więc sobie tylko wyobrazić to, co nam opowiadali nauczyciele podczas drogi. Pokonaliśmy 14 km, czyli ok. 22 tys. kroków (wg aplikacji jednej z uczennic). Po przerwie na posiłek zeszliśmy zielonym szlakiem do Lipnicy. W oczekiwaniu na autokar „łapaliśmy” ostatnie promienie słońca tego lata.

 

Trasa wędrówki

Ashampoo_Snap_2015.09.25_16h02m34s_001_

GALERIA ZDJĘĆ

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.