ZSZiP w parku trampolin

Dnia 19 listopada 2019 roku, 30 uczniów ZSZiP, którzy aktywnie biorą udział w zajęciach pozalekcyjnych (SKS) wraz z nauczycielami wychowania fizycznego wybrali się na wycieczkę szkolną do nowoczesnego Parku Trampolin – Jump Planet mieszczącego się w Nowym Targu. Od godziny 10.00 do 12.00 po przeprowadzeniu rozgrzewki przez wykwalifikowanego instruktora uczniowie przystąpili do pokonywania i przetestowania 46 trampolin rekreacyjnych i sportowych. Do pokonania młodzież miała ściankę wspinaczkową, balustrady oraz wąskie kładki tocząc ze sobą pojedynki na tzw. „poduchy”. Frajdą okazały się skoki i salta wykonywane do ogromnego basenu wypełnionego po brzegi miękkimi gąbkami. Również fani koszykówki mogli skorzystać ze specjalnej strefy dla graczy „NBA”.

Red. M.M.

Galeria zdjęć:

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.