I Szkolny turniej FIFA 17

Lubisz rozgrywki piłkarskie w FIFA 17? A czy wiesz, że 20 października 2016 roku w naszej szkole zostanie zorganizowany I Szkolny turniej FIFA 17? Jeśli chcesz spróbować swoich sił z innymi uczniami naszej szkoły grającymi w FIFĘ, zapisz się i Ty!

Zapisy ruszą 3 października w szkolnym radiowęźle. Przyjdź, zapisz się, wygraj i dołącz do drużyny mistrzów!

Regulamin turnieju:

1. Uczestnikiem turnieju może być każdy uczeń naszej szkoły.

2. Zapisy trwają od 3.10.2016 do 18.10.2016 do 12:25.

3. Start rozgrywek o godzinie 9:00 20.10.2016.

4. W dniu 19.10.2016 zostaną wywieszone listy z grupami wraz z godziną startu każdej z nich.

5. W jednym meczu mogą wziąć udział 2 osoby.

6. Przed każdym meczem nastąpi losowanie ligi (Bundesliga, Liga BBVA, Ligue1, Barclays PL, Serie A).

7. Czas trwania pojedynczego meczu to 12 min. ( jedna połowa trwa 6 min.).

8. Finał zostanie rozstrzygnięty w dwumeczu (suma zdobytych punktów decyduje o wygranej).

W rozgrywkach finałowych mogą brać udział kibice danego gracza.

PLAKAT INFORMACYJNY

plakacik