II miejsce Weroniki Kulig w II Przeglądzie Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych

Piosenką „Taki kraj” oraz „Białe róże”, Weronika Kulig uczennica naszej szkoły (klasa I fo), 7 listopada br. wywalczyła II miejsce podczas II Przeglądu Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w Kluszkowcach. Przegląd ma na celu pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa narodowego, kształtowanie i wspieranie wychowania patriotycznego wśród dzieci i młodzieży, wzmacnianie postaw patriotycznych wśród dorosłych, przywrócenie pamięci o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny i upamiętnienie rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Organizatorem konkursu był Wójt Gminy Czorsztyn oraz Dyrektor Centrum Kultury Gminy Czorsztyn.

Posłuchaj wykonania Weroniki

Jedna myśl na temat “II miejsce Weroniki Kulig w II Przeglądzie Pieśni Żołnierskich i Patriotycznych